Massachusetts

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Massachusetts parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Massachusetts

Jis ribojasi su Atlanto vandenynu į rytus, Konektikuto ir Rodo salos pietus, Naujasis Hampšyras ir Vermontas į šiaurę ir Niujorkas į vakarus.

Prieš investuojant į nekilnojamąjį turtą, parduodamą Masačusetse, gerai atidžiai įvertinti daugelį vertybių, kurios turi įtakos nekilnojamojo turto rinkai.

Masačusetsas yra JAV valstija Naujosios Anglijos regione, žinoma dėl savo didelės kolonijinės istorijos. Bostonas yra sostinė, tačiau didelio susidomėjimo miesto centrai, ypač parduodami Massachusetts mieste, yra Springfildas ir Worcester.

Bostono nekilnojamojo turto rinka 2018 m.

Vieno šeimos namai ir vilos, parduodamos „Cohasset“, „Medford“ ir „Boston“, labai gerai veikia.

Šis skaičius yra šio tipo namų rekordas. „Condos“ ir „Brownstones“ taip pat matė vidutinį pardavimų augimą, tačiau šie skaičiai tikriausiai yra tiesioginių mažesnių savybių rezultatas

parduodami. Ši rinka dabar yra pardavėjų, turinčių kelis pasiūlymus ir aukštesnės kainos, rojus.

Pirmąjį 2018 m. Ketvirtį užregistravome šiuo metu rinkoje esančių ir pirkėjams prieinamų namų ūkių sumažėjimą 25,13%.

„Boston Globe“ praneša, kad Massachusetts Realtors Association teigia, kad vieno būsto vieneto vidutinės būsto kainos padidėjo 4%. Taigi, net jei sumažėjo namų prieinamumas, vidutinė namų pardavimo kaina vėl padidėjo, o pardavėjai dar vienerius metus suteikė pardavėjams geriausią naudą Bostono rinkoje.

Springfildas yra geriausias miestas vienišiems, norintiems įsigyti nekilnojamojo turto, parduodamo Masačusetse.

Prieš dešimt metų mes buvome recesijos aukštyje, o pardavimui parduodamas turtas Masačusetse galėjo atrodyti neįmanomas.

Šiame mieste miesto darbo augimas skatina namų pardavimą.

Be to, kad jie parduodami daugiau namų, jie taip pat praleidžia mažiau laiko rinkoje.

Springfilde yra kitokia psichologija, kuri per pastaruosius dvejus ar trejus metus buvo laikoma, nes matėme įvairias ekonomines galimybes.

Worcester miestas neabejotinai yra vienas iš 5 geriausių vietų gyventi ir įsigyti nekilnojamąjį turtą pardavimui Masačusetse iki 2025 m.

Worcester yra viena iš karščiausių ir konkurencingiausių rinkų visoje šalyje.

Norėdami paremti šią hipotezę, privalome apsvarstyti buvusių „Brownfield“ erdvių pertvarkymą būdingose ​​parduotuvėse ir restoranuose, o tai, kad kažkada buvo Kelley aikštė Kanalo rajone, tolesnė pažangi infrastruktūra, ekologiški miesto autobusai, „Union Station“ geležinkelio tarnyba oro uostą.

Žinoma, nuolatinis mokyklų, infrastruktūrų, miesto atnaujinimo ir miestų vystymas dar labiau padidins mūsų miestą nei galime įsivaizduoti

Nekilnojamojo turto rinka iš tikrųjų tampa neįtikėtinai konkurencinga dėl mažesnio parduodamo būsto fondo ir Worcester nuolatinio pageidavimo.

  •  
    Persikėlimas į Bostoną: visą vadovą ir patarimus, kurių jums reikia

    Persikėlimas į Bostoną: visą vadovą ir patarimus, kurių jums reikia Masačusetsas yra viena seniausių valstijų apartamentų JAV. Namų ieškojimas Masačiusetso mieste yra daugybės svajonė. Savo sostine, Bostone, išsiskiria universitetai, kolegijos ir aukščiausio lygio gerovė tarp aukščiausių pa ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 5663

Parduoda Vasarnamis, Massachusetts, Boston, Boston, Boston

1,213,224.14EUR
Parduoda
Vasarnamis

198 m²
Vilos pardavimui.
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB